Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu 64bit alatt NFS world?

Ubuntu 64bit alatt NFS world?

Figyelt kérdés
Nemrég tértem át ubuntura és nagyon megtetszett. WoW-ot sikerült elindítanom rajta de nfs world-el nem tudok megbírkózni. Wine nem elég neki. :S Neten néztem pár videót de azok csak 32 biteshez jók amiket talátlam és emiatt hibákba ütközök. Angol leírásokat pedig nem értem, bár abbol is régebbieket talátlam ami sztem szintén 32bit. Egy hozzáértő részletes leírását kérném. Dualboot-os tanácsok nem kellenek. azért hogy néha jéátszak nem foglalom el a winyó 1 részét windows-al.

2012. dec. 30. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Vegyél mellé konzolt. Én is ezt tettem.
2012. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
NFS world nincs konzolra....
2012. dec. 30. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy olyan project linux-on amit Cedegának hívnak, itt rengeteg játék futtatható:)

Bár fizetős, de cvs-ben leszedhető tudtommal

2012. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ejbenjaro ***** válasza:
Nem azért, de ha játszani akarsz, miért nem használsz Windowst a windowsos játékokhoz? Miért jó szívatni magad? Eszembe nem jutna a linuxomon windowsos játékokkal kínlódni...
2012. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!