Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A torrentem megeszi a netemet...

A torrentem megeszi a netemet alig lehet böngészni, lehet vmivel csökkenteni az erőforrását?

Figyelt kérdés

Egyszerű könnyen kezelhető és átlátható de működőképes megoldást akarok hogy torrent mellett tudjak azé böngészni is.

Pl. ha 64KB-al töltök fel akkor már vége van hiába állítom be nála hogy sáv alacsony semmit sem ér.


2012. dec. 31. 07:17
 1/5 anonim válasza:

Tudod szabályozni a fel és letöltést is!


Ha angol nyelvű akkor :



Letöltendő fájl:


/ jobb klikk /


/ Bandwidth Allocation /


/ Set download limit / <- itt tudod beállítani,

hogy mennyivel töltsön le.

2012. dec. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy 5 Mbites a netem lefele, fel meg 512 Kbit (64KB), és ha csak felfele osztok már akkor is eléggé le van lassulva, és hol áll ez még a letöltési sebességhez? bőven van tartaléka még is nagyon lassú.

Gondolkodom egy Nass meghajtón hogy oda küldje remélem úgy nem lesz leterhelve a gépem és normálisan tudok böngészni, habár a sávot lehet úgy is elveszi majd a géptől.

Elismerem kicsi a netem de akkor se kellene ennyire lassítania a gépem, de mindég is ilyen volt amúgy csak már idegesít.

2012. dec. 31. 08:00
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja és Magyar nyelvű uTorrent a legújabb de azt amit írtál /ha bár rémlik/ de nem találom sehol, letöltés közbe rányomtam a fájlra a torrentbe berakás előtt de nincs olyan menüje.

Vagy a sáv széllesség kiosztásra gondoltál? mert az semmit sem ér.

2012. dec. 31. 08:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A feltöltést kell korlátoznod. Ha az maximálisan le van terhelve, ahogy írod, akkor az már a letöltést is akadályozza.
2012. dec. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb klikk az tálcaikonon és ott a Feltöltési sebességnél állíts be 50-55 kB/s-ot.
2012. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!