Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Andorid 4.1.5-re hogyan...

Andorid 4.1.5-re hogyan installálhatok ADOBE flash playert?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a play-ben elérhető összes flash playert, de azok természetesen nem működnek. Ha van, hol van? Mert egyik ismerősömnek adobe-s és mükszik rajta MINDEN flash-os dolog. :(

2013. jan. 2. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz Flash Player-t szerezni hozzá, mert kivették a Market-ből, nem véletlenül. Csak azok tudnak Flash Playert használni Android-on, akiknek vagy alapból fent volt (ezek a régebbi Android verziók) illetve aki még anno amikor elérhető volt letöltötte, és nem törölte le.
2013. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fel tudja telepíteni, akkor keress olyan böngészőt, ami tudja használni. Nekem például az Opera Mobile nem használja, Flash dolgokhoz az android Böngészőjét kell használnom. Működik még a Boat Browseren is.
2013. jan. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pedig igazán benne hagyhatták volna. És nem lehet az ő droidjából kinyerni a telepítő fájlt, pl.:AirDroiddal?
2013. jan. 2. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor fel sem tudod telepíteni?
2013. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nincs mit föltenni az a bajom
2013. jan. 2. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor azt hiszem nem értelek:

"Kipróbáltam a play-ben elérhető összes flash playert,"

2013. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, azokat kipróbáltam de egyik se jó.
2013. jan. 3. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!