Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem ismeri fel az...

Miért nem ismeri fel az origin a netemet?

Figyelt kérdés

Megkaptam a fifa12 PCre előtte felkellett raknom az origint majd regisztráció után(amit böngészőbe tettem meg) az origin kliens nem enged belépni, azt irja: első bejelenkezés alkalmával rendelkeznie kell internet kapcsolattal. Nekem peddig van internetem, csak nem tudom miért nem észleli.

Másik nem lehet valahogy enélkül is telepiteni?



2013. jan. 2. 12:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit változott a helyzet hogy az origin uj verzioját felraktam és belép offline módba, de mindig nem megy a telepités, mert kell net hozzá(ami van) . Az igaz hogy a hálozati kapcsolataim között azt jelzi hogy csatlakozva vagyok a mobil netemhez de azt irja hogy nincs csatlakozás és felül a rendelkezésre álló kapcsolatok vanak, de igy is van netem vagyis nem értem miért nem bir csatlakozni
2013. jan. 2. 18:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Tűzfalban/vírusírtókban engedélyezve van a program?
2013. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!