Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xperia S telefonomat melyik...

Martial Artist kérdése:

Xperia S telefonomat melyik programmal rootoljam? Mit ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Azért szeretném h feltudjak telepíteni olyan apk fájlokat amiket így nem tehetek meg. Nézelődtem neten de nem találtam olyan programot amit biztosnak érzek.
2013. jan. 2. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
se-portal.hu fórumján nézz szét.
2013. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hasznos oldal, sokszor is néztem már de bárhogy keresem nem találok részletes leírást az S rootolására ://
2013. jan. 3. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] nem tudom, hogy ezt láttad-e és azt sem hogy működik-e de ez S-re van.
2013. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Nem rég ezt találtam http://www.youtube.com/watch?v=lsOcLVS1lU4 , jó nak tűnik bár elég hosszú, de mindenesetre megpróbálom, remélem nem lesz baj belőle.

2013. jan. 4. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Valóban jónak tűnik ez is és ha mindent jól csinálsz nem lesz baj.
2013. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha úgy adódna isszaállítani lehetséges? Ha igen akkor az is olyan bonyolult lesz mint rootoltá tenni?
2013. jan. 4. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Flashtoollal vagy SUS-al lehetséges. De az SE fórumon tudsz segítséget kérni ha elakadsz vagy nem jó valami. Én az Lww-met rootoltam és zökkenőmentesen ment, de az S-hez nem értek.
2013. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!