Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win-8-ban miért nem működik a...

Win-8-ban miért nem működik a játékok illetve, az áruház, sport, skydrive semmi ilyesmi?

Figyelt kérdés
Letöröltem a Mcaffe-t mert úgy gondoltam, hogy nincs rá szükségem mivel ez egy fizetős vírusírtó lenne ezért letöltöttem egy ingyeneset. A skypeot is letöröltem mivel jobbnak találtam a régebbi fajtát. Ezek után nem működnek a fent említett dolgok. Mi lehet a probléma? Van köze az egésznek ahhoz hogy letöröltem ezeket? Valahogy visszalehet csinálni? tanácsokat és segítségeket szeretnék kapni!

2013. jan. 2. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem csodálkoznék.

Minek erőltetitek a win 8-at mindenféleképpen, komolyan nem értem.

2013. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem eröltetem, kaptam gépet ez volt rajta ennyi, de szeretném zökkenőmentesen használni.
2013. jan. 2. 21:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig sok problémád lesz még a 8-cal ugyanis az egész még instabil, egy ideig ilyen hibákkal számolhatsz még.
2013. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mit tudok kezdeni vele? Elképzelhető hogy az miatt vannak problémáim mert letöröltem ezt a két alapalkalmazást?
2013. jan. 2. 21:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen elképzelhető.

Lehet hogy az egyik összetevőt amit használtak a programok az is lement

Telepítés

2013. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
megpróbáltam a rendszer visszaállítását de sajna azzal se lett jobb..
2013. jan. 2. 21:47
 7/13 anonim ***** válasza:

Újra kell tenni.

A rendszervisszaállítás a semmiből nem tud valamit csinálni, tehát amit töröltél az nem fog hirtelen visszakerülni.

Ha újrarakod akkor biztos jó lesz, de akkor már ne kínlódj a windows 8-al, csak akkor ajánlatos ha van melletted egy doboz Xanax.

2013. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Hát pedig sok problémád lesz még a 8-cal ugyanis az egész még instabil, egy ideig ilyen hibákkal számolhatsz még."


Bírom ezeket a jól bevált házi tipp szerű tanácsokat.

A windows 8 már augusztus óta kész van, akkoriban is működött tökéletesen, mostanra már driverek is vannak hozzá, a normálisabb gyártóktól persze.

Semmi gond nincs a rendszerrel, gyors, megbízható.

Az hogy a gyártók teletömik a saját maguk által preferált appokal az általuk forgalmazott gépeket nem a win hibája...

A kérdező helyében újraraknám egy tiszta verzióra.

2013. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hm házi tippek mi, gondolom te is egy újrendszer fanatikus vagy aki mindig a legújabban használja, nem baj hogy sz.r, de új.


Csak tabletre, táblagépre alkalmas inkább.

Gépre, laptopra nem szokták rakni, mert nem valami jó.

Tényleg instabil, de abban igazat kell hogy adjak hogy gyorsan elindul és leáll.

Itt is mutatja hogy a rendszerigénye is kicsi, nem igazán gépre tervezték.

2013. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*legújabbat
2013. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!