Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DPS Dream 7 probléma (lent)?

DPS Dream 7 probléma (lent)?

Figyelt kérdés

Kaptam egy tab-ot és jól münködik eg minden csak egy szerűen ma reggel felkeltem és az áruház nem jó

azt írja ki: nincs kapcsoltat

megoldás?



2012. dec. 28. 20:04
 1/2 anonim válasza:
Kapcsold be a WIFI-t!!! :D
2012. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Nekem is dps-em van és ugyan ezzel a problémával küszködtem sokáig.A következő képpen lehet megoldani:


Beállítások --> Alkalmazások --> Összes

Kikeresed a Google Play Áruházat katt rá. Ott nyomj rá a Kényszerített leállításra és a gyorsítótár törlésére.

Ezután Keresd ki a Google Szolgáltatások keret rendszert

Itt úgy szintén kényszerített leállítás, adatok törlése, és gyorsítótár törlése.


Ezek után nekem még mindig nem volt tökéletes és a Letöltés kezelőnél megint megcsináltam ezeket a műveleteket (Kényszerített leállítás, adat törlés, gyorsítótár törlés)


Ezután ujra indítod tabot.

(ezzel a megoldással kb 4-5 alakalmazást le tudsz tölteni a nélkül hogy kiírná hogy nincs kapcsolat)


Remélem működni fog így neked is :)

Ajánlom neked ezt az oldalt:

[link]

2013. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!