Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wow-ban egy night elf hunterel...

Máté Duda vagyok kérdése:

Wow-ban egy night elf hunterel vagyok de nem tudok pet-et befogni. Van már olyan botom amit a quest után kaptam de nem megy. Hogy kell?

Figyelt kérdés
amikor megtámadok egy állatot hiába használom ezt a botot nem történik semmi

2013. jan. 2. 20:26
 1/5 anonim válasza:
Nem kell hozzá eszköz, van egy olyan képességed, hogy tame beast. Azzal.
2013. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
night elf hunterrel vagyok 26 szintű de nincs olyanom.. segíts kérlek!
2013. jan. 2. 20:40
 3/5 anonim válasza:
Spellbook kinyit (amiben a képességek vannak), keres. Tame beast. Lennie kell. Minden hunternek van. Ha van már peted, akkor bocsásd el, csak akkor tudsz újabbat szelídíteni. Menj oda az állatkához, csapj bele, és nyomd meg rajta a képességet, szívecskék jelennek meg a feje felett. Előfordulhat hogy nem sikerül. Lehetőleg ne menj neki olyannak, ami sokkal van a te szinted felett, mert megesz közben.
2013. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nincs :(( 10-szer megnéztem csak scare beast meg beast lore van... :((((
2013. jan. 2. 20:55
 5/5 anonim válasza:
menj el a hunter trainerhez és ha meg vagy lvl 10 adni fog 1 questet amit meg kell csinálni... ha azt meg csináltad akkor kapod meg azt a spellt amivel petet tudsz befogni.
2013. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!