Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fallout3 Szervó páncél tréning...

Fallout3 Szervó páncél tréning cucc?

Figyelt kérdés
A Fallout3 ban szedtem halott Acél testvériség tagoktol szervó páncélt és szervó sisakot. 100as a javítás skillem úgy,hogy csináltam egy fullos vértet és sisakot de nemtudom felvenni,mert valami tréninget ír.Mit kell csinálnom ahhoz,hogy felvehessem a vértet? Válaszokat előre is köszönöm.

2013. jan. 3. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha megcsinálod az Operation Anchorage DLC-t, akkor automatikusan megkapod. Vagy pedig szintlépéskor lehet felvenni a képességet a listából.


Az első módszerrel a játék elején is nagy előnyt szerezhetsz, míg a másikkal nő a nehézség, hiszen később tudod használni és addig más egyszerűbb és gyengébb ruhákat hordasz.

2013. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Miután engedélyt kapsz az Elder Lyon-októl beszélj Paladdin Gunny-val a Citadel A-ring-jében. Nem fog levonni semmit és nincs semmi előkövetelmény a perkhez.

2013. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Totanka ***** válasza:
:D - Konzolba: SetPCCanUsePowerArmor 1 - :P
2013. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most ott járok,hogy elkell menni apámat megkeresni a 112es menedékbe.Már Rivet város megvolt.Akkor késöbb lesz nekem ilyesmi misszió amivel megkapom a perket?Vagy mellék küldi?Ha igen akkor hol lehet felvenni?
2013. jan. 4. 00:03
 5/11 Totanka ***** válasza:

Ha lent van az "Operation: Anchorage" DLC, akkor elég követni az "Aiding the Outcasts" küldetést. Kb 2 óra alatt végig lehet zongorázni, plussz megkapod a legdurvább "T51b Power Armor"-t a küldi végén.


2X akkora HP-ja van (1000 helyett 2000), 45 helyett csak 40 font súlyu, 40 helyett 50 Damage Resistance-a van, plusz sima Power Armorral is javítható.

2013. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi az az Operation Achorage? Valami kiegészítő? De ha a kiegészíő miatt leszek fullos az nekem nem öröm.Én a szervó páncélt alapjátékban akarom megszerezni küldetés jutalom által.
2013. jan. 4. 00:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy megvettem anno DVD-n az "Operation Anchorage-t" is meg a The Pitt kiegészítőt is de gondoltam azt csak akkor rakom fel ha kivittem a játékot.
2013. jan. 4. 00:21
 8/11 Totanka ***** válasza:
A DLC-k a játék kiadása utáni HIVATALOSAN kiadott kiegészítők, azaz DownLoadable Content angolul. A GOTY (Game Of The Year) kiadásban mind bele van integrálva, ha pedig eredetiben vetted meg, akkor simán letöltheted a Bethesda oldaláról.
2013. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a sima fallout 3-as power armor perket írtam le, próbáld azt akkor.
2013. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Totanka ***** válasza:
Montihun-nak igaza van ebben az esetben. :)
2013. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!