Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA San Andreas-ban hogyan...

GTA San Andreas-ban hogyan lehet bezárni az autó ajtaját?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert egy videóban láttam, hogy kiírta a játék a bal felső sarokban, hogy: 'The last vehicle, what you use is now unlocked' Vagy valami ilyesmit.... Van valami parancsa?

2013. jan. 4. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem valami mod :D
2013. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Zeti'S Advanced Car Control módot belerakod (Cleo Mod) és akkor megnyomod a nullát, és bezárja.
2013. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Cleo-m az sajnos nincsen hozzá, de már párszor próbáltam letölteni...

Nem rég vettem meg a GTA san Andreas-t CD-n, csak nem tudom megnézni, hogy, amit megvettem, az hanyas verzió... Nem tudjátok, hogy hol lehet megnézni?

Azért érdekel, mert ha tudom, a verzióját, akkor olyan Cleo 4-et töltök le hozzá, ami kompatibilis is lesz vele... De lehet, hogy tévedek, mert lehet, hogy tök mindegy milyen verziójú a játék, Cleo működik rajta akármelyik....

2013. jan. 5. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!