Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IE9 vs IE10 windows 7 x64...

IE9 vs IE10 windows 7 x64 alatt melyik a gyorsabb (valamint melyiket kell használni a i. explorer 64bitet vagy a sima internet explorer-t a all programsnál)?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 12:22
 1/5 anonim válasza:
Én Windows 7 Professionalra (x64) az IE10 Release Preview-et használom ez gyorsabb mint az IE9. Ja és jobb, ha a 64biteset használod az x64-es windowshoz én is azt használom.
2013. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi.


azt meg lehet oldani,hogy google-t használja keresésnek az ie10,valmint van valmi jo beallitasi forma az ie.hez? vagy alapertelmezett beallitas pont a legjobbb?

2013. jan. 5. 12:45
 3/5 anonim válasza:

Igen én is googlét használok, itt lehet beszerezni: [link]

majd a címsor jobb szélén található lefelé mutató nyilat nyomd meg és a lenyíló rész legalján kattints rá a Google logójára (kék négyzetben fehér G betű) és már kész is van :) A másik kérdésedet sajnos nem értem arra gondolsz mikor feltelepíted majd be kell állítani a dolgokat?

2013. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az IE 10 az gyorsabb.A kinézete hasonlít az IE 9re.De gyorsabb.
2013. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Windows 7-en
2013. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!