Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-et fel lehet-e...

Windows 7-et fel lehet-e telepíteni végleges használatra, internet kapcsolat nélkül? Mondjuk, egy pasi vett legálisan egy ilyet, de nincs netje? PC-guruk, ne sima igen-nemet, ti is voltatok kezdők!

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy fel lehet,hisz amíg telepítünk akármilyen op. rendszert addig nem tudjuk beállítani a net kapcsolatot.Csak miután kész a telepítés,akkor mehet a net.
2009. okt. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Windows 7-et te nem is vehetsz végleges használatra még, azt majd csütörtökön mutatják be angolul, majd 31.-én magyarul.

Jelenleg béta van csak, amit márciusig tudsz használni normálisan, majd utána bizonyos időközönként lekapcsol a gép, illetve július végén be sem kapcsol.

egyébként net nélkül telepíthető, használható

2009. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem értek egyet... telepíteni lehet, de anno az XP-t is érvényesíteni kellett 30 napon belül, ha nem tetted meg, letiltotta magát.

Internet nélkül telefonon is lehet érvényesíteni (mármint az XP-nél így volt).

Gondoljatok bele, akkor valaki megvenne egy Windows 7-et utána több száz gépre rátenné úgy, h lehúzná a netet addig!

2009. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Látom, ne egészen egyértelmű a kérdésem! Az első op.rendszereket net nélkül is lehetett használni, hiszen rengeteg helyen volt számítógép, ahol nem volt net! Ez egyébként most is így van. Persze, hogy fel lehet telepíteni, de az xp már telepítés közben megkérdezi, le akarod-e tölteni a frissítéseket? Hát net nélkül nem akarja az ürge és kész, mehet tovább, végül nem akarja regisztrálni, és minden ragyogó. Feltéve, hogy volt kulcs.

Tehát én arra lennék kiváncsi, hogy ha béta, ha végleges, ha angol, ha kínai, Net-által történő érvényesítés nélkül lehet-e véglegesen használni? Ja hogy egy legálisan megvett példányt feltesznek több gépre a piszok tolvajok? Nem tudom, az előző verziók esetében nem történt ilyen, legalább egyszer,hi?

2009. okt. 20. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!