Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikor fogunk eljutni oda hogy...

Mikor fogunk eljutni oda hogy olyan játékokkal játszhassunk mint a SAO animében a nerve gear?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 22:30
1 2
 1/15 anonim válasza:
Mi soha, majd csak az ük-ük-ükunokáink fognak ilyennel játszani.
2013. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
bitos hogy nem
2013. jan. 5. 22:48
 3/15 anonim ***** válasza:

A Sao 1 kalap **** , egy hatalmas fail anime bukás és csalódás az egész !

Ilyen technológia biztos hogy nem 2022-re lesz , legalábbis úgy biztos hogy nem hogy x ezer ember megengedheti magának.

2013. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A szerepjátékokat csak nézni jó. :)
2013. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

3. szerintem itt senki sem mondott véleményt a SAO- ról, csak ezzel a példával magyarázta el.


Hogy ne legyen off.

Április környékén jelenik meg majd az Oculus Rift 300$- ért. Amit tudok, hogy a DOOM 3 vagy 4- el kompatibilis lesz. Nem tudom, hogy nálunk mikor kerül piacra, de kb 90.000 Ft lesz (tudom, hogy nem annyi a 300$).

[link]

2013. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az egyetlen normális válaszolónak :D
2013. jan. 6. 17:57
 7/15 A kérdező kommentje:
csak én olyanra gondoltam ami teljesen olyan hogy felveszel egy sisakot és bekerülsz egy olyan virtuális világba ami teljesen olyan mint a valódi és bármit csinálhatsz benne tehát teljesen olyan mint a SAO vagy ALO :D
2013. jan. 6. 17:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Erre mondtuk vagy 3-an hogy ettől még elég messze vagyunk ... de ahogy látom nem fogtad fel .
2013. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Hát ha még csak most fog megjelenni az első ilyen sisak akkor tényleg elég messze vagyunk attól amit Te akarsz. Valószínűleg az lesz amit az 1. írt.
2013. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Személy szerint biztos van hasonló már a nerve gear-hoz japánba csak mi azért nem tudunk róla mert:1.Eltittkolják mert még teszteleik.

2.nem titkolják el csak olyan rohadt hülyék vagyunk hogy b@sszunk behozni ilyen király dolgokat.

És szerintem (én 13 éves vagyok mingy 14)én megélem hogy lesz ilyen nerve gear ha élek 120 évig magyarul majd az ük ük ük ük ük ük ük ük unokáink játszani fognak vele.

2013. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!