Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy 2GB-os MP3-ról újra lehet...

Egy 2GB-os MP3-ról újra lehet rakni a Windows XP-t?

Figyelt kérdés
Úgy tudom újra lehet. Csak úgye hogy és ha leformázom az mp3-at elveszti a valódi tudását??

2013. jan. 6. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan leformázhatod, nem veszti el tudását, és igen, újra lehet rakni róla, én már csináltam .
2013. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Uhh... Az mp3 egy fájlkódolási eljárás, amelyet leginkább hangformátumok tömörítésénél alkalmaznak. Ha arra az USB flash drive alapú adathordozó eszközre gondolsz MP3 alatt, amelyre zenéket tudsz másolni és visszahallgatni, akkor igen, lehetséges róla WinXP-t telepíteni, de ehhez az újratelepítendő számítógép BIOS-ának ismernie kell a flash drive-ról történő bootolás lehetőségét (ennek az alaplap BIOS-ában tudsz utánanézni). Leformázni nem muszáj, de általában teljes törlés történik a WinXP telepítőjének a Flash drive-ra történő applikálásakor, tehát (amennyiben "valódi tudás" alatt a jelenleg a drive-on lévő adatokra gondolsz) igen. a most a drive-on lévő adatok jó veséllyel törlődni fognak.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2013. jan. 6. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont mondani akartam:

Persze, úgy mint pendrive -ról, csak a kérdés rossz kategóriában van...

2013. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

első válaszolótól kérdem :

Hogy -Bootsect

-PeToUSB

-USB_PREP8 ezek a programok kellettek ? vagy 1xűbben is megtudtad oldani?

2013. jan. 7. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!