Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem megy a windows...

Mért nem megy a windows élményindex? Mért teszi ezt? Segitenétek?

Figyelt kérdés

Gondolom mivel nem megy (azt irja:system is not rating)nem megy az aero sem.Próbáltam én mérni de egyszerüen az eleje felé kidob egy hiba üzit és annyi. Csináltam képet is róla .Segitsetek pls..A windows nem eredeti de ez már kb a 4 windows ami rajta van és mindel ezt csinálta ugyhogy sztem nem ez a baj.

[link]


[link]

A videókártya nvidia geforce 6200 turbocache és fenn van driverje és ha jól tudom akk támogatja az aerot a gép elég régi azt tudom h a chipset ami benne van csak a win 2000 és az xp-t támogatja további driverek hangdriver és direct x is asszem.Nem toom h kell e még driver,ha igen irjátok le h melyik.én leirok mindent amit tudok a gépről

Alaplap:Gigabyte Ga-K8NF-9

Ram memória:1535MB

Videókártya:Nvidia Geforce 6200 turbocache

Processzor:AMD Athlon 64,1800MHz

Hdd:Western Digital 120GB

Operációs rendszer Windows 7 ultimate media center edition

kicsit hosszu lett de asszem minden meg van benne és ha neket ugy magyarázzátok h értsem mert 13 éves vagyok.Köszi



2013. jan. 7. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Minimális rendszerkövetelménynek megfelel, viszont nem több.Ez azt is jelenti, hogy a képi hatásokat (aero letiltása), élményindex meg egyebek ki kell kapcsolni.

Ez a csipkészlet még a wistát sem támogatja.

Ahogy te linkelsz az már szinte művészi.Gyönyörűek a képhelyek de nem fontos.Maradj az XP-nél.

2013. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utolsó sorban nem neket hanem lehet
2013. jan. 7. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!