Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék ilyen képet...

Hogyan tudnék ilyen képet csinálni PhotoScapel?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 7. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

ezen a képen több dolog is van ,melyikre kérdezel ?

-feirat

-gif kép

-fotó öregítése,

2013. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:
Miért muszáj pont PhotoScappel? És tényleg melyik részére vagy kíváncsi?
2013. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
gif kép:)
2013. jan. 7. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

gif kép:)"


oké ,és mi a kérdésed a gif képpel kapcsolatban ?

2013. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:

[link]


Én azt gondolom, hogy mivel a Photoscape egyrétegű képekkel dolgozik, valószínűleg nem képes ilyesmire. Amúgy sem értem, hogy mit szerettek benne annyira, de mindegy. A kép elkoszolását még meg tudod vele oldani (csináltam egy olyan próbát is, de nem találom hirtelen), azután a két képet egy használható képszerkesztőben (Gimp) két rétegbe töltöd be, és mozgó gifként mented el 500 ezredmásodpercenkénti váltással. Bár, ha már egyik képet sem akarod tovább alakítani, az UnFREEz is bőven elég. Az eredeti képet én Fotosketcherrel barmoltam el.


[link]

[link]

[link]

2013. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a Photo Scape -t szeressük, mert sok mindenre jó,pl gifet is profin tud csinálni :

[link]

meg rétegeket is lehet vele egyszerűen csin :

[link]

2013. jan. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tabaki ***** válasza:

Köszi! Ígérem, kipróbálom, amint hozzájutok. Valószínűleg az előítéletem miatt nem találtam rá magamtól, még szerencse, hogy értelmesebb hozzászólók is akadnak...

De azért: Mégis mozog a Gimp!

2013. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!