Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassú a feltöltési...

Miért lassú a feltöltési sebességem?

Figyelt kérdés

Utorrent 3.2.1 -et használok.

Aktív módban vagyok mégis a feltöltési sebességem nem megy 50kb/s fölé.

15 megás internetem van ,a letöltésem is jó.

Rengeteg fórumot olvastam próbáltam sok beállítást,

mégsem tudok rájönni mi a baj.

Eddig 2 megás internetem volt pár hónapja váltottam 15 megásra nem értem a feltöltési sebességem miért maradt a régi.

Nagyon hálás lennék a segítségért!



#feltöltés.sebesség
2013. jan. 9. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a tálcaikonjára és a feltöltési korlátot szüntesd meg.
2013. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
torrentnél ez természetes
2013. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A http és a torrent két különböző protokoll, az egyik sebessége nem mérvadó a másiknak.


Torrentnél akkor van nagy sebesség és egyáltalán feltöltési sebesség, ha van kinek adatot forgalmazni. A sebesség mértéke függ a letöltő letöltési sebességétől, a többi feltöltő sebességétől és mennyiségétől, a elérhető és az adott folyamatra felhasználható sávszélességtől. Ez annyi és olyan sokféle módosító tényező, hogy nincs rá konkrét válasz hogy egy adott esetben neked miért nem megy a feltöltés.

A lehetséges okok: - nincs kinek tölteni mert nincs való leecher, - van kinek tölteni de túlseedelt a torrent

2013. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld meg a speedtest.com -on lévő tesztet elvégezni.

Csak egy katt. Ja és kell hozzá Flash Player. Ez megadja a pingelés, a feltöltés és a letöltés sebességét. Ha az eredmények szerinted elég gyatrák akkor onnan letöltheted a TuneUp Utilities legújjabb verzióját.

(Ez nem ajánlott! Inkább tölts le egy régebbi verziót már eredetileg crack-olva, mert a hamis serialt vagy ha crackoltál a legújjabb verziónál 1-2 nap alatt kiszúrják. A régebbi verziókra már nem figyelnek!)

Vigyázz vele, mert felgyorsítja a géped akár 300kb/sec-el is, de belepiszkál a Windows-ba. Ha értesz valamicskét hozzá akkor semmi baj, de ha nem akkor inkább kérd egy hozzáértő sgítségét, mert tönkrevághatja a Windows-od.

Kérheted az én segítségem is. Én értek hozzá, évekig volt rajta a gépemen.

2013. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!