Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » USB port speciális tíltása/kor...

USB port speciális tíltása/korlátozása?

Figyelt kérdés

Azt szeretném elérni, hogy egy adott gépen levő használaton kivűli USB portjait letiltani(mindegy hány darab), és ami használatban van azt pedig csak arra az eszközre korlátozni, ami abba van beledugva, pl egyikbe bevan dugva egy egér, de ha azt kihuzzák és beledugnak egy pendrive-t azzal véletlenül se működjön az az USB port(rendezvény miatt kell és kell némileg a biztonság)

Mely az a program ami ezt lehetővé teszi?


2013. jan. 9. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Oprendszer?
2013. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azzal még kiegészitem, hogy rendezvényre létrelesz hozva egy alap felhasználói fiók, korlátozott jogokkal(windows 7 a rendszer), de én ezt szeretném hogy USB-s tároló eszközt, bármi is az, ne tudjon rákötni pl rendszergazdai jelszó hiányában
2013. jan. 9. 13:59
 3/19 anonim ***** válasza:
2013. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

1 Nem kötöd be

2 kis lemezt csavarozol az usb bemenetek elé

3 nekem nem lenne akadály:))

2013. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, alaplapi usb porttal mit csináljak? oda nem fogok csavarozni semmit se:P :)
2013. jan. 9. 14:08
 6/19 anonim ***** válasza:
Leragasztod. Ha ennyire védeni kell a gépet, akkor miért nem teszed egy dobozba, amiből csak a szükséges kábelek jönnek ki?
2013. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
sztem azért ha a a saját géped adatvédelméről lenne szó, nem házibarkács megoldást alkalmaznál...
2013. jan. 9. 14:36
 8/19 anonim ***** válasza:
A saját gépem nem tenném ki közszemlére. Akkor inkább beszereznék valahonnan egy hulladékot, helyrepofoznám és kiraknám azt.
2013. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Vazeratti sok piros kéz.... ha nem tudod miért kell rendezvényre inkább megse szólalj, kérdésre felelj normálisan legközelebb! kedves utolsó, neked meg egy behajtani tilos jelzés!

Amit adtál az meg trutyi, nem ér semmit. nem windows 7 rendszerre tervezték azt.

2013. jan. 9. 21:12
 10/19 anonim ***** válasza:

... ha nem tudod miért kell rendezvényre inkább megse szólalj


amit kérsz az fizikai lehetetlenség

2013. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!