Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » USB port speciális tíltása/kor...

USB port speciális tíltása/korlátozása?

Figyelt kérdés

Azt szeretném elérni, hogy egy adott gépen levő használaton kivűli USB portjait letiltani(mindegy hány darab), és ami használatban van azt pedig csak arra az eszközre korlátozni, ami abba van beledugva, pl egyikbe bevan dugva egy egér, de ha azt kihuzzák és beledugnak egy pendrive-t azzal véletlenül se működjön az az USB port(rendezvény miatt kell és kell némileg a biztonság)

Mely az a program ami ezt lehetővé teszi?


2013. jan. 9. 13:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
biztos van rá megoldás, nem létezik, hogy nincs, egész USB hubot meg nem kivánom letiltani
2013. jan. 9. 22:04
 12/19 anonim ***** válasza:

kíváncsiságból

minek pc 1 rendezvényre?

2013. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

K: nem a kezekért csinálom, így igazából nincs visszatartó ereje, hogy "jaj, le fog pontozni". Igyexem segíteni, persze ha a kérdező nem nyitott más nézőpontok befogadására, csak a saját elképzelését toszogatja előre, akkor persze úgy tűnhet neki, hogy g*cizek vele...

Amúgy a linket amit küldtem megnézted-e? Az miért nem jó neked?

2013. jan. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
kiprobáltam, nem müködik
2013. jan. 10. 14:39
 15/19 A kérdező kommentje:

ha tudnád milyen rendezvény akkor sztem érthető lenne minek :)

Ha mond valamit a hazai "anime találkozós rendezvények" valamelyike, abból az egyik kissebbre tervezném vinni a gépemet(mint kockulási lehetőség+1 gép mindig jobb), de attól függetlenül védeni kivánom a gépem a küső adathordozok rácsatlakozását.(virusveszély, stb nem legális programoktol valo védelem.)

2013. jan. 10. 14:43
 16/19 A kérdező kommentje:
nah teljesen más megoldással (alapból a windowsban volt), megoldható (házirend)
2013. jan. 10. 17:14
 17/19 A kérdező kommentje:
megleltem
2013. jan. 10. 17:14
 18/19 anonim ***** válasza:
Lol, vajon mit linkeltem :D
2013. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
vász?:.
2013. jan. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!