Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek olyan windows (linuxr...

Ismertek olyan windows (linuxra még jobb) alkalmazást, mely egy 5-10 éves P4 gépen legalább 1 MegaByte/s sebességgel készít el mp4-ből, vagy FLV-ből, mp3-at (v. Más hangfile-t)?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
új gép kell ha gyorsabb konvertálást akarsz
2013. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem értem, mitől lassabb adott gépen a másoláshoz képest, amikor egy video file eleve tartalmaz hangsávot is? Tehát csak ki kellene másolni belőle, megfelelő szoftverrel, na de melyikkel...? Majdnem mindegy nekem, milyen hangformátum keletkezik...
2013. jan. 9. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:

winff, ffmpeg, mencoder

Sok van még de a legtöbbnek az ffmpeg az alapja csak a grafikus felülete más.

2013. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fogom próbálni holnap legalább az egyiket. :)
2013. jan. 9. 21:04
 5/9 kkovax38 ***** válasza:
Ha megy a gépeden: Format Factory
2013. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Linux Win Mac:

Mobile Media Converter

2013. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszi, de a hivatalos linux tárolóban nincs.


Előző előtti:

Format Factory? Gondolom a formátum kifejezésre utal a format. Bár kissé ijesztően hangzik, bár gondolom nem formattálásról van szó. ;) Köszi, megnézem majd.

2013. jan. 10. 20:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat!

Nincs a tárolóban, de:

[link]

itt megvan.

2013. jan. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendi vagy, mindenkinek eddig zöld kezet nyomtam. :) Csak az a gondom -ne haragudj meg érte- én csak hivatalos tárolóból merek telepíteni, ritka kivétellel. A profi linuxosok is ezt javasolják. De tényleg köszi igyekezetedet. :)
2013. jan. 11. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!