Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Batman-Arkham City-ben miért...

Batman-Arkham City-ben miért nem enged továbbjutni? Lentebb leírom! Fontos! Már 2szer kezdtem újra más fiókkal.

Figyelt kérdés
Annál a résznél tartok mikor a játék elején meg kell találni Jokert, és mikor mégsem ő ül a székben betegen, így elkapják Batmant. Na most ugye ilyenkor kattintani kell egérrel az animáció végén, mert a program leáll, oké itt át is enged, majd hirtelen átdob a macskanő szerepére, holott a végigjátszásban onnan kéne folytatódnia, hogy kilöki batmant joker a tolószékkel együtt, de ez csak a macskanős küldetés után jön ez az animáció nekem, és a végén meg közben se hiába kattintok az egérrel többször is billentyűzettel is akármit csinálok csak annyit ír ki, hogy Loading egy pillanatara és kész vége az animációnak és nem megy tovább a game, nagy sötét képernyő... volt már valakinek, másnak is ilyen gondja a progival? mi lehet a baj?

2013. jan. 9. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nekem másjátékokal volt ilyen gondom pl. fifáknál beakadt az animáció meg góllövésnél leált nekem a patchelés megoldotta az ilyeneket de te próbáld egy másik crackel tölts le a netról valami Arkham City cracket.
2013. jan. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia nekem is szinte ugyan ott amikor Batman megtalálja a "beteg" Jokert és beszélgetnek Joker tervéről,de elötte nekem a Macskanő kontra Méregcsók küldetés van majd ezután jön a Joker vs Batman és amikor ki "rúgja" kocsistól az ablakon nekem ott ad egy olyan szöveget angolul de most magyarul mondom: (nyomja meg a jobb egérgombot most, vagy leáll a játék az egész jelenet alatt nyomom az egeret és a billentyűzetet de semmmi nagy feketeség és nem tudok így tovább haladni.

Valakinek, valami ötlet?

2016. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Azóta már végigjátszottam a játékot kétszer :) mivel nekem tört verzio volt, az volt a hiba. Ha jól.emlékszem patchelni kell és más fajta cracket hozzá, de az is lehet, hogy egyszerűen másik verziot raktam fel anno... jó régen volt már :D
2016. okt. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!