Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik ez a program?

Melyik ez a program?

Figyelt kérdés

van egy problémám. t-home router-t használok. de a routeren a wifi le van kódolva, viszont nem tudom mi a kód h fel tudjam oldani, mert szeretném a telefonon is kihasználni a net lehetőséget itthon.

állítólag van olyan program amin meg tudom nézni mi a kód, és ezen fel is tudom oldani a védelmet. ha van ilyen program megmondanátok h melyik az, vagy ha ez nélkül is fel tudom oldani ugy h nem tudom a kódot akkor ebben is segíthetnétek. :)



2013. jan. 10. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

a win 7 kitudja írni,

neked az van ?

2013. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Böngészőnek hívják. A router config oldalát kell megnyitni és ott a jelszót megnézni, vagy átírni. Hozzáértőnek olyan 5 perc. Szerintem kérd valaki közelben lévő segítségét!
2013. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen win7 :)
2013. jan. 10. 19:00
 4/7 A kérdező kommentje:

aha köszi! és a router config-ot hogy tudom megnézni?


bocsi ha hülyeséget kérdeztem most de nem nagyon értek hozzá :)

2013. jan. 10. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:

nálam itt van :


[link]

2013. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sokat segítettél!!!!!!!
2013. jan. 10. 19:07
 7/7 Nadetényleg ***** válasza:
Hát ebből a jelszót nem látod, még kevésbé tudod megváltoztatni. Megoldottad?
2013. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!