Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik lejátszóban lehet...

Melyik lejátszóban lehet (képpel együtt) a következő feliratra ugrani?

Figyelt kérdés
Vagy az SmPlayerben hogy tudom ezt megcsinálni? Fordítás ellenőrzéshez kéne.

2013. jan. 10. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

SMPlayerben S gomb a következő felirat. Előző asszem nincs, de ha kettő van, akkor gondolom váltogatja a kettőt. A beállítások/billentyűzetnél meg tudod nézni, be tudod állítani.


De szerintem vannak ennél jobb módszerek. Csak simán nyisd meg az srt-ket jegyzettömbbel vagy valamilyen szerkesztővel és tedd egymás mellé, én így szoktam. De ha pl. sub akkor az nem szöveges fájl, nem lehet csak úgy belenézni, tehát nyilván nem mindig működik.


Viszont van sok feliratszerkesztő is, egyik-másik direkt támogatja a fordítást egyik feliratról a másikra, tehát meg tud nyitni egyszerre kettőt és egyszerre is kezeli őket.

Pl. van olyan, hogy Subtitle Translator, de a Subtitle Edit-nek is van Translator helper része, az Aegisub-nak is Translation assistnat-ja és a Subtitle Processor-nak is jó a Translator része:

[link]

2013. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Aegissub-al dolgozom, a kész angolt kinyerem mkv-ból. És aztán lefordítom benne. Eddig oké minden, már betűtípust átállítani is rájöttem.

Csak hogy gyorsabban le tudjam ellenőrizni a videóban is hogy tényleg beleillik (japán a szinkron és értem is kicsit, animékről van szó) az adott helyzetbe. Ellenőrzésre kéne ilyen funkció, az SmPlayerrel rájöttem hogy nincs

2013. jan. 11. 01:03
 4/4 A kérdező kommentje:
de kipróbálom ezeket a progikat köszike
2013. jan. 11. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!