Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történik hogy ha windows...

Ali55 kérdése:

Mi történik hogy ha windows 7-en a Directx 11-re rátelepítem a Directx 9-et?

Figyelt kérdés
mármint attol lessz valami baja a directx 11-nek ?

2013. jan. 10. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján nem írja felül
2013. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. De miért akarod felrakni?:D Bár igaz ami igaz hagyhatnak ki a 11 böl olyat ami kell egy 9 dx es játék futtatásához, és nem megy a dx 11 el.
2013. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:

Évek óta nincsen DirectX9. Van egy egységes telepítő ami feltezsi az adott OS-hez való részeket. Kivétel ha letöltöd valahonnan a 5-6 éves utolsó DirectX9.0c frissítést, de miért tennéd?


A Vista/W7/W8-ban meg nincs DX9, van egy emulációs réteg DirectX9.0L vagy mi a neve és ez egy wraper ami átfordítja DX10-re a hívásokat. Pont ezért a DX9 bizonyos esetekben lassabb ezeken a Windowsokon mint XP-n. Azért tök mindegy, mert új rendszert nem régi XP alá való gépre szokás tenni.

2013. jan. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, csak azért kérdeztem mert felraktam egy rágebbi játékot és az a játékkal eggyütt feltúrta a DX9-et is :S
2013. jan. 13. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!