Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bekapcsoltam a gépet és mikor...

Bekapcsoltam a gépet és mikor bekapcsol bejön minden de csak ez az alsó vonal villog _ folyamatosan és nem megy sehova. Mi a baja?

Figyelt kérdés

#hiba #gép #alsó vonal
2013. jan. 11. 15:14
 1/8 Vortrex ***** válasza:

Valami boot-olási baja van, induláskor nyomogasd az F4-et (ha nem jó, akkor az F8-at, nem tudom már melyik és nem akarok utána nézni), és Csökkentett-módban indítsd el, ha így elindul csinálj egy rendszer-visszaállítást vagy mentsd el a fontos adatokat és telepítsd újra a géped (én ezt javaslom leginkább)


Valószínűleg rendszer hiba, lehet hogy túl volt terhelve a meghajtó vagy helytelenül lett leállítva a gép

2013. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de hallod nem jó mert nem hozza be a csökkentett módot.
2013. jan. 11. 16:14
 3/8 Vortrex ***** válasza:

De a panelt azt be engedi hozni, tehát ahol kitudod választani a Csökkentett-módot?


Próbáld meg újra telepíteni, ha kellenek róla adatok, akkor a HDD tedd bele egy másik gépbe és mentsd le róla

2013. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem hozza be. egyáltalán. nem hozza be a csökkentet sem
2013. jan. 11. 17:12
 5/8 Vortrex ***** válasza:

Újratelepítés volt már?

Indítás-> nyomkodod a Del-t-> BIOS: Boot: 1st Boot CD-rom-> mentés

Így ha beleraksz egy telepítő CD-t már fel tudja telepíteni.


De a nyakamat rá, hogy újra kell csak telepíteni. Ha a merevlemez sz@rt volna be, akkor kiírná a hibaüzenetet, ha az alaplap, akkor meg még ennyit se csinálna.

A RAM-ra meg nem utal ez a hiba, de megpróbálhatod egy másik gépből átrakni, ha ezek után sem lesz életjel.

2013. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó a win7 lemezem baszod de csak annyi betölt és nem hozza be a telepítőt. de ha felrakom az xp-t és utána rá a win7et ugy jó de a tököm ki van mert már 2.jára ez van
2013. jan. 11. 18:48
 7/8 Vortrex ***** válasza:

Gratulálok, nem lett volna értelmesebb rögtön az utolsó mondatoddal tartalmával kezdeni a kérdést?

Akkor old meg ahogy tudod, én sem örömömben koptatom a billentyűzetem képzeld.

2013. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
segíts már pls
2013. jan. 12. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!