Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működnek a játékok...

CristoGreg kérdése:

Miért nem működnek a játékok netes launcherei?

Figyelt kérdés

Nyáron még működöt a Tribes:ascend nevű játék,aztán letöröltem később játszani akartam a planetside 2 nevű játékkal ott, ez a hiba üzenet jött, folyton mindig:"LaunchPad was unable to connect. Please check the network connection or try again later. If the problem persists, please visit [link] for assistance.

(4-404)" nem találtam rá megoldást....ezért arra gondoltam akkor leszedem megint, a Tribest. Pont lejött játszanék de nem enged mert azt irja ki hogy Server Unknow....ott is próbáltam már mindent de mégse történt semmi...ugyan az a nett mint nyáron.Próbáltam már DNST át irni semmi...tűzfal semmi....virusirtó semmi...Steamről is meg a játékok honlapjáról is próbáltam letölteni de szintén semmi....Nincs valami öletettek, mi lehet a gond?


2013. jan. 12. 20:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!