Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki mondana olyan vdeó...

Mentos kérdése:

Valaki mondana olyan vdeó vágó, szerkesztó programokat, mint a Sony Vegas pro? és kompatibilis a Win 7 64 bitessel? Linkelni is pls.

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sony Vegas bòl is létezik Win 7 64bit hez
2013. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért akar mindenki pro-t?


Halihó!


[link]


A legaljára tekersz ott vannak a Sony Vegas Movie Studio.


Na ott azok elég olcsók, meg is veheted őket, vagy le is töltheted a programot! Gondolom nem használsz nagyon spéci effekteket, ezért ajánlom neked a Movie Studio-t, mert vagy 70%-ban ugyan azt tudja mint a pro. Vágni lehet vele, meg minden, ugyan azok a billentyűkombinációk, mint a pro-nál.. Szöveget is ugyanúgy szerkeszthetsz vele, áttünések is ugyanazok..


Itt egy honlap ahol lehet rendelni a programot:


[link]


Hívd fel őket! A 10-es változatból, már nincs csak a Movie Studio 12-es változatból van náluk 16.000ft+áfa, vagyis 20.000ft-ért egy eredeti sony videoszerkesztő progit kapsz, és a kódokkal sem lesz gond, mert a boltnak van egy külön e-mail címe, ahol ha nem jó a telepítőkód, küldenek neked egy újat. Jah, is itt Movie Studio 12-esnek a rendszerigénye:


[link]


Az oldal alján.


Ez elfutna a te gépeden, jobban, kihasználnád mint a pro-t ráadásul eredetibe meg is veheted, így nem kell bajlódnod, majd a kódokkal! Remélem segítettem neked!

2013. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem , hogy itt a gyakorikérdéseken már nem először találkozom a "program vásárlás" problémájával.Már írtam a témához , hogy "mások" honnan töltik le a teljes jogú programokat ingyen csak szépen " kimoderálták" a válaszomat. " Ennyit az oldalról... "

Azt hittem, hogy ez már a mai világban természetes dolog, hogy egy programot ingyen lelehet tölteni jó pár nemzetközi torr. oldalról, vagy wa.ez oldalró.Most már tényleg készítek egy video tutorialt és felteszem a youtubera, arról, hogy honnan lehet a legegyszerűbben programokat letölteni.Majd belinkelem.Pedig nem egy nagy kaland a Google is segít bármilyen programot megtalálni.

2013. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!