Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
eric theodor cartman nevű felhasználó kérdése:

Gondom támadt az Xfire-el, nem tudom elöhívni a játék alatt. Mit állíthattam el?

Hiába nyomom az elöhivo gombot, megáll a kép pár másodpercre, csak bevillan a pl. a chat ablak és eltünik, utána meg megy tovább a játék mintha semmi sem történt volna. Ja COD UO alatt csinálja. Régen simán működött.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xfire, COD OU, codou, chatwindow

2013. jan. 13. 13:22  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Cod 2 mp losing key packets?
Milyen JÁTÉK felvevő programokat ismertek? Mert fel szeretném venni a gta san andreast! Fraps, Bandicam, xfire, hypercam, ezek kilőve!
Hogyan kell xfire-val fps-t mérni játék közben?
Segítséget kérnék tőletek abban hogy : az X-fire vel hogyan tudom a Skyrimot fel ismertetni? (ha lehetne írjátok le az egészet. )
Ki ismer olyan programot mint az xfire vagy a raptr?
Olyan játékot szedtem le amit nem kell telepíteni. és fel szem tudom rakni de viszont fel kéne rakni mert nemismeri meg az xfire ilyenkor mi a helyzet? Próbáltam már a játékok...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!