Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windowst venni érdemes, vagy...

Windowst venni érdemes, vagy letölteni?

Figyelt kérdés
Van valami különbség?Mármint használatban.Egyenlőre linuxom van...

2013. jan. 14. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha otthonra kell csak akkor én úgy gondolom, hogy felesleges megvenni. Ha cégnek stb-nek lesz akkor kellene szerintem csak megvenni. Én úgy vagyok ezzel, hogy amíg van "kalóz windows" addig biztos, hogy NEM fogom megvenni.

Főleg ha nem használhatóm "6*10^23-on" géphez (nem tudom, hogy csak olyan van e amit korlátozott számú géphez használhatok).

2013. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az, amit most használt eddig megfelelt, nincs szükséged Windowsra. Se letöltöttre, se jogtisztára.


Elvileg a jogtiszta biztonságosabb, viszont egy fél gamer PC árát elkérik érte. OEM van olcsóbb is, de az alaplaphoz van kötve. A dobozos is csak egy gépen lehet aktív, tehát nincs olyan, hogy megveszel egy Windows-t és akkor van jogtisztán az egész családnak.


Tehát nem, otthonra nem éri meg a teljes árú Windows, ha pedig egy Linux disztró is kiszolgálta minden igényedet, a letöltöttel sem érdemes próbálkozni. Ha nincsenek extra igények, amiket csak a Windows tud kiszolgálni, csak egy fölösleges koloncot veszel vele a nyakadba.

2013. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát eddig volt konzolom,már nincs.Így játékra is kéne a gép már.Elég izmos,4 magos,meg minden.
2013. jan. 14. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túl kellett volna adni a konzolon (ha elromlott, az más). A Valve dolgozik az Ubuntus Steam-en. Azt állítják, hogy a piacterük minden játékát elérhetővé akarják tenni rajta. Szerintem már nincs messze a megjelenés, a teszt beta fázisban van, a SteamBox is készül, elvileg az is Ubuntu alapú lesz, arra pedig már tisztes játékkínálat kell.
2013. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát épp töknre ment benne a videócsip(xbox 360) és alaplapcsere sokba lett volna.
2013. jan. 14. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy vadonatúj X360 is olcsóbb, mint egy jogtiszta, dobozos Windows 7 Home Premium.

Inkább keresnék használtan egy mások X360-at. Pofátlanul olcsón is vannak már. Az sem baj, ha néhány tartozék hiányzik, a sajátodból tudod pótolni.

2013. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!