Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HID beviteli eszközök probléma...

HID beviteli eszközök probléma. Lehetőségek?

Figyelt kérdés
A minap bekapcsoltam a laptopom (Lenovo G550) és nem működött az egér. Megnéztem az eszközkezelőben és az alábbiakat láttam. Már áramtalanítottam, kivettem az aksit, újraindítottam, semmi. Bluetooth drivert is újratettem, semmi. A Bluetooth Remote Controlra akárhogy rákeresek, semmi. Még csak a verziószámmal sem adott találatot. Remélem csak én nézek el valamit és aprócska hiba lesz, de hálás lennék, ha valaki tudna segíteni. Csak nagyon végső esetben folyamodnék op.rendszer újratételéhez.

2013. jan. 17. 17:01
 1/7 A kérdező kommentje:
2013. jan. 17. 17:03
 2/7 detronic ***** válasza:

Lehet a rendszer visszaállítás segítene.

Én is szívtam ilyesmivel de nem úsztam mag a telepítést.

Esetleg alaplapi usb driver..

2013. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de csak előző napra engedi, szóval ez is kilőve. Csak újratelepítés lesz ebből. :(
2013. jan. 18. 16:26
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

Sajnos erre nincs megfelelő válaszom. Nekem akadt össze egyszer a widcomm a MS Bluetoothal. Levakartam, azóta sincs Microfos Bluetooth rajta.


Mielőtt újratennéd!!!!


próbáld meg eltávolítani az Windows Bluetooth -ot.

Xp- n a rejtett programok megjelenítése

keressük meg a /windows/inf/sysoc.inf nevű fájlt.vegyük ki a "hide" szavakat/utasításokat a sorok mellől. Máris megjelentek a rejtett alkalmazások a "programok eltávolítása" menüben.


Szedd le majd tedd be a telepítőt és frissítsd le a drivert.

A programok hozzáadása telepítése / Windows összetevők hozzáadása eltávolítása Lehet ott megtalálod a megoldást.

Jobbat nem tudok.

2013. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Win 7-em van. A vicc az, hogy a programok között nincs ott a bluetooth, úgyhogy nem tudom törölni és újratenni. Viszont ha küldök valamit telóra, akkor működik. Úgyhogy lövésem sincs, hol van, hogy töröljem. Bluetooth Remote Control-hoz semmi drivert nem találok, már végigböngésztem mindent, de csak gyanús oldalak jönnek be.
2013. jan. 31. 18:44
 6/7 csacsi2 ***** válasza:

Próbáld ki ezt:

[link]


kárt nem okoz, ha úgy is újrateszed. Szerintem regisztrációs adatbázis miatt ross és nem fájlok hiányoznak, vagy sérültek, ha még is a redszewrfájlokat helyreállíthatod:

Futtatás: cmd

Parancssorba: sfc /scannow


Esetleg a windows telepítőjéről boot-olva válaszd a javítás lehetőséget! Adida64 -el meg tudnád nézni a pontos információt az eszközről majd könnyebben megtalálhatnád a driver-t.

Az eszközkezelőben választottad az eltávolítást? mert újraindításkor felismeri és telepíti, ha megtalálja a telepítőlemezt (Win7) vagy akár a drivers mappában a megfelelőt!

2013. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, semmi sem segített, sőt most már a bluetooth-nál is azt jelzi, hogy nincs driver, közben meg van. Jövőhéten újratetetem az egészet és kész, más megoldást nem látok. Azért köszönöm.
2013. jan. 31. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!