Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon egyedül vagyok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon egyedül vagyok, nem találom a helyemet. Milyen lehetőségek vannak? :S

Figyelt kérdés
Nem vagyok party-face, bulizós fajta, aki ugyanilyen, tudja miről van szó. Eddig hittem abban, hogy vannak még hozzám hasonló emberek, de mára már nem nagyon. Most jöttem egyetemre, és minden nap az ivászat megy, mindegy milyen indokból, csak ivás legyen,rúgjunk be. Nem bírom a piát, így nem is megyek el ilyen alkalmakra. De ez lenne a problémám : mivel csak ilyen alkalom van mindig, így sosem megyek sehova, mert tudom, hogy nem érezném jól magam.

2012. okt. 17. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
könyvtár, színház, egyetemen nem hiszem el, hogy ne lenne hozzád hasonló ember, szakkörök, suliban is biztos vannak különböző programok, stb
2012. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha esetleg egyszer elmennél,lehet jól éreznéd magad :) nem úgy kell nekiindulni,hogy jajj úgysem érezném jól magam...nem is muszáj innod,ha nem akarsz :) anélkül is élvezheted a bulit...és ott ismerkedhetsz emberkékkel :) hajráá,ne punnyadj :)
2012. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szorakozhatsz,ha nem is piálsz nem iszol semmit se.egyetemen ismerkedhetsz járnak oda,helyes tanhallgatok
2012. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nálunk több olyan arc is van a társaságban, akikkel eljárunk bulizni és nem isznak csak ásványvizet, mégis ugyan olyan jól érzik magukat. kicsit barátkozhatnál. járj tesire, túraszakkörbe, táncra (ott vannak csajok is:). annyi mindent lehet csinálni egyetemen. találd fel magad!
2012. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Mmm, i azért ez kicsit erős. Nincs több ilyen ember e-e, azért akad. Igazából valószínűleg sok van. Ami a te bajod az valószínűleg hogy feszült vagy, és gátlásos. Amitől kellemetlenül érzed magad rossz a közérzeted. De ha tudnál felszabadult lenni, biztos hirtelen másképp látnád a dolgot, jó közérzettel.


Buliba nem kötelező járni, máshol is lehet ismerkedni. Akár neten, nem muszáj párt keresni, csak levezgethetsz aztán ha nem tetszik ott hagyod. Vagy akár chatelhetsz is akkor már, ott van pl az Omegle.com meg hasonlók. Legalább kicsit ingerled a kommunikációs skilled, mielőtt még teljesen elfelejted hogy kell^^.


Én ismerek egy tök jó fej lányt, egyszer egy alkoholos csokit vettem neki, tudod az ilyen rumos csoki meg hasonlók. Erre mondta, hogy nem szereti az alkoholt, persze aztán elvette, mondtam nagyon kevés van benne. De mind1, ő pl nem piál. Bulizni se jár igazából, kimozdul, DE nem diszkóba vagy hasonló helyekre. Sétálni szoktunk, meg mekizni. Igazából ha ő nem lenne, nem is tudom mit csinálnák. Illetve akkor járnák egyedül is, de így azért jobb.


Te is járkál el akárhova, nem is feltétlen hogy találkozz valakivel. Csak szokjad, hogy kimozdulsz, a légkört.

2012. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy nem piál, de ő is bulizott már, ergo nem feltétel a piálás. Tehát nem egy zárkózott, otthon ülős lány. Engem egyszer mondjuk leszóltak, mert ó én kólát ittam pia helyett, sok menő arc, de ennyi, ez az 1 alkalom volt.
2012. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én sem járok bulizni, és nem is vágyom rá, hasonló típus vagyok, mint te.

A párommal csinálunk közös programokat, és ennyi. Sosem kerestem a bulizós emberek társaságát.. :D

2012. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen a válaszokat :)

#5/7 -nek : Ezt nagyon eltaláltad ahogy megfogalmaztad : "mielőtt még elfelejted, hogy kell". Tényleg ez a problémám komolyan 10 évesen jobban tudtam ismerkedni, mint most, egyszerűen nem találom rá a magyarázatot, pedig már lassan 2 éve keresem :S.

Utolsónak pedig : Őszintén örülök neki, hogy a pároddal jó programokat csináltok :) De sajnos ilyen hozzáállással a barátnő fogalom egyenlőre nem ismert :)

2012. okt. 17. 21:49
 9/13 anonim ***** válasza:
7. vagyok: tényleg járj olyan helyekre, pl. ahogy az egyik előző is mondta, színházba, vagy szakkörökre, ahol a nem bulizós réteg szokott szórakozni. Biztosan találsz magadnak egy lányt! Ha nem lenne barátom, szívesen ismerkednék veled, mivel tényleg ritka az ilyen fiú/férfi manapság.. és persze lány/nő is. De azért akadnak, csak jól meghúzódnak! Remélem, megtalálod a megfelelő párt magadnak, és a helyed is! (:
2012. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, szintén nem érdekel ez a bulizós életmód, nem köt le. ezért a programokat meg a szórakozást többnyire egyedül oldom meg.
2012. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!