Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb OPR linux vagy...

Melyik a jobb OPR linux vagy a Windows 7?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok inkább ha valaki program irással, meg sok jelszóval foglalkozik?

2013. jan. 18. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha programokat irnál tudnád te magadtól.
2013. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mi az operációs rendszered, csak a fordítók legyenek jók. A Linux biztonságosabb, nehezebb úgy futtatnod a programjaidat, hogy nagyobb baj legyen belőle.
2013. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt elfejtettem:

[link]

2013. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy melyik jobb, nehéz megállapítani. Tény, hogy a GNU/Linux biztonságosabb, ugyanakkor a Windows mellett is szólnak érvek. Mindegyiken lehet fejleszteni, de előbbin általában a szövegszerkesztők is alapból alkalmaznak forrásszínezést, továbbá a GNU C Complier, azaz egy C fordító is van benne, továbbá Python is, nem kell őket külön telepíteni.


Hogy te melyiket akarod használni azt neked kell eldönteni. Nyilván még nem nagyon vagy járatos GNU/Linuxban, ezért idő is míg megszokod. Jó, azonnal neki lehet kezdeni a fejlesztésnek, de engem rántott magával az egész és sok nyelven tanultam meg fejleszteni és a rendszert is nagyon jól elkezdtem megismerni. A legtöbb alkalmazás van Windowsra is így ezzel sem lehet gondod.


Bármelyiket is választod, a Vim-et érdemes elkezdened megtanulni kezelni.

[link]

[link]

2013. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!