Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik a videokártya...

Nem működik a videokártya driver. Miért?

Figyelt kérdés

SIS315-ös integrált videókártyáról van szó amelyhez nem tudok drivert feltelepíteni. Jó párat kipróbáltam már, de egy sem üzemel. Hibaüzenetet hoz a telepítés megkezdésénél. A windows xp varázsló sem képes felismerni. 10es hibakóddal kidobja hogy az eszközt nem lehet elindítani. Korábban működött, mióta újra van téve a gép egyszerűen képtelen.

"The setup program cannot find suitable driver. The setup program will terminate."

Mindegyiknél ezt hozza ki.



2013. jan. 18. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az a fura hogy korábban működött méghozzá XP alatt. ÉS most is eredeti xp van a gépen, tehát azzal sem lehet gond. A gép felismeri, használni is tudja, de driver nélkül...nem sokat ér. Valami megoldás?
2013. jan. 19. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Újratelepítetted?
2013. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Innen is próbáltam hozzá drivert letölteni. Az egész rendszer újra van téve. De egyszerűen a videodrivert nem tudom telepíteni. Így csak az alapjáratát tudom használni, ez felbontásilag nagyon nem jó, megjelenítésileg szintén nem.
2013. jan. 19. 23:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint kiderült az everest rosszul azonosította be ugyanis nem sis315 janem sis650 volt.
2013. jan. 25. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!