Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OTP Direkt bejelentkezés után...

OTP Direkt bejelentkezés után megáll. Ötletek?

Figyelt kérdés

A webes felületen bejelentkezve (az azonosítás sikeres !!) Nem tudok megnézni semmit. A probléma géphez kötött, másik gépen nincs gond.

Kép: [link]

Minden böngészőben (Chrome, Opera, Explorer, Firefox, Minefield, Lunascape6) ugyanaz a hiba, viszont semmilyen más weblappal nincsenek gondjaim. Adobe flash, AIR és java természetesen a legfrissebb.



2013. jan. 19. 00:09
 1/3 Light87 ***** válasza:
Volt nekemis hasonló gondom, az volt a megoldás hogy a vírusírtómban (ESET SMART SECURITY) ki kellett lőni az SSL protokollok ellenőrzését. Próbáld meg, hátha nálad is ez a probléma.
2013. jan. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1000 köszönet, ez volt az :D Fellélegzés 2 hónap után xD Kérdeztem már prog.hu-n meg több más helyen, de mindenki csak vírusokra, meg egyéb hibás telepítésekre esküdött nekem :/ Benn az otp-nél se tudtak semmi hasznosat mondani xD
2013. jan. 19. 01:01
 3/3 Light87 ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem! :)
2013. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!