Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assassin's Creed III - Szerint...

Assassin's Creed III - Szerintetek mi a gond?

Figyelt kérdés

Intel Dual-Core E5200 2.50Ghz

DDR2 Kingmax 2048MB 400Mhz + Kingston 1024MB 333Mhz

nVidia GeForce 430GT 2048MB

Windows 7 Ultimate 64bit


Elképesztően alacsonyon van az fpsem.. 20-27 fpsem van benne teljesen minimumon, Bostonról inkább nem is beszélek.. 13-15fps..


Driverek a legújabbak, DirectX szintén.. Minden a legújabbon van, és mégis ezt csinálja amikor a Far Cry 3mat majdnem full maxon kijátszottam.. Szerintetek mi a baj?



2013. jan. 19. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Hát, sztem a procid gyenge a játékhoz, habár ha nem max grafon tolod, akk lehet h elbír vele úgy ahogy. A memóriádnál kicsit nagyokat néztem, vmit sztem elírtál... Vagy az tényleg ddr2 2 giga és 400Mhz??? mert az elég gyengécske... :D:D + nem mostani darab. + ha jobban ki akarod hozni a gépedből a belevalót, akkor cseréld az 1 gigás kártyád ugyanúgy 2 gigásra, h dual channelbe tudjon menni, azzal tudnál nyerni elég sok fps-t.

Jah, meg am erre így még felesleges a 64 bit, 32 elég lenne. De ha kicseréled az 1 gigásat, akkor már kell a 64

2013. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit nézel.. De a videókártyámhoz a 2048MBot nem dísznek írtam oda :D Ez 2GBos
2013. jan. 19. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah csak az a vidikari kb semmit nem visz el a 2GB csak parasztvakítás. És amúgy is a proci se túl jó még ez a game kb mindenen laggol még konzolokban is!
2013. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szar a ac3 portolása :D ennyi!!!
2013. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokat, kijátszottam a játékot a lagg ellenére xD
2013. jan. 26. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!