Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehetett ez? Ma vettem a...

Mi lehetett ez? Ma vettem a gépet és már kezdi?

Figyelt kérdés
Interneteztem és egyszerre kikapcsolt a monitor és a gépház müködött tovább de se újraindítani se kikapcsolni nem lehetett.Szóval megszakítottam az áramot.Ez egyáltalán a gépem hibája?Vagy a monitorral van baj?
2013. jan. 19. 22:25
 1/4 Komplikato ***** válasza:

A hibát, már ha van, enyniből megmondani nem tudom.


De.

"se újraindítani se kikapcsolni nem lehetett.Szóval megszakítottam az áramot."


Nem tudom mennyire vagy újonc, alaplapnál a kikapcsoláshoz 5 másodpercig nyomva kell tartani a kikapcsoló gombot. Sima áramtalanítás esetén lehalhat a rendszer, rosszabb esetben optikai meghajtó és HDD sérülhet, nem ajánlott csak ha tényleg nincs más megoldás.

2013. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manesz ***** válasza:
ha a feladatkezelőben leállítottad az explorer.exe fájlt akkor az a gond, sokan keverik a kijelzőkezelőt és az internet explorert...
2013. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na lássuk: Se újraindítani, se kikapcsolni nem lehetett és a kép is elment.


Miután újra elindítottad a gépet működött megint, volt kép stb? Milyen videokártyád van?

Mert nekem ez nagyon videokártya gyanús problémának tűnik, méghozzá szerintem Black Screen problémás lesz.

2013. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
HD 7770-em van.Ma is amikor kihúztam a joystickomat akkor kikapcsolt a gép.De azután bekapcsoltam és müködött tovább.
2013. jan. 20. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!