Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltettem a GTA 4-et, a...

Feltettem a GTA 4-et, a gépemen gond nélkül futnia kellene, de az alábbi hibaüzenetet írja. Valaki írja már le a gond kiküszöbölésének a pontos menetét! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert párhuzamos konfigurációja helytelen. A problémáról részletesebben az alkalmazás eseménynaplójában, vagy az sxstrace.exe parancssori eszköz elindításával olvashat.

2013. jan. 21. 01:30
 1/10 Erikowertz ***** válasza:
én csak azt tudom mondani hogy ott van ugyebár az asztalon az ikonja (ha nincs bárhol megtalálod) jobb klikk rá és kompatibilis megoldás-ra kattintasz és amit bead konfigurációt magának azzal a beálítással futattod. ha nem megy nem tudok mást mondani.
2013. jan. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még mindig fenn áll a probléma :/
2013. jan. 21. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor jobbegérrel katt és indítás rendszergazdaként, vagy jobbegér és fájlt tartalmazó mappa megnyitása és nem a launchert nyitod meg hanem a gta4-et.
2013. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
semmi... továbbra is fenn áll a probléma :(
2013. jan. 21. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:
letöltött vagy eredeti?
2013. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
esetleg jobb klikk, tulajdonságok, kompatibilitás, windows xp SP 3 (akármilyen op rendszered van, ezt válaszd)
2013. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Továbbra is semmi, letöltött DVD5, tehát crackelt játék, de töltöttem le simát is amit én crack-eltem és annál is ugyan ez a probléma...
2013. jan. 22. 10:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg win-8-am van.
2013. jan. 22. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Rockstar games social club fel van telepítve?
2013. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Windows 8 ,hát,inkább Xp-n meg win 7-en próbálkoznék a helyedben,habár nekem sem indult el, szarakodás lett a vége patcheket is feltettem,magyarítást is és nem indult el, szerintem megveszem eredetiben, úgyis olcsó, már lement jól az ára ,megéri.
2013. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!