Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rajzfilm, mese készítés, de...

Rajzfilm, mese készítés, de hogyan?

Figyelt kérdés

no, hát szeretnék a nejemnek csinálni egy ilyen rajzfilmet!

Kérdésem, lenne toon boom studio-t ajánlották, valaki tudna adni egy linket letölteni? és ezen hogyan tudom mozgatni az embereket, mert használtam már más gépen de nem tudtam mozgatni az embereket:)

Előre is köszi!


2013. jan. 21. 16:11
 1/3 tabaki ***** válasza:
100%

Például:

[link]


Ezek a görbe alapú programok általában úgy működnek, hogy a figurák kulcspozícióit meg tudod velük jegyeztetni, és aztán a program a görbék módosítgatásával megrajzolja a közbeeső fázisokat. A Toon Boomot nem ismerem közelebbről, kipróbálom, aztán jelentkezem, ha rájövök valamire.

Mindenesetre tudjál róla, hogy ez egy fizetős program harminc napos próbaverziója, a rajzfilmkészítés meg nem egyhónapos elfoglaltság, pláne a programkezelést nulláról indítva. Ha ingyenes megoldás is érdekel:

[link]

A klasszikus, cell-lapos megoldást követi ez:

[link]

2013. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát abszolút az ingyenes magoldás érdekelne! köszi:)
2013. jan. 22. 17:09
 3/3 tabaki ***** válasza:

Egy régebbi kérdezőnek is írtam animációval kapcsolatos programokról. A Synfigről történetesen nem, mert az én ősgépemen éppencsakhogy elindul, de futni már nem tud. Viszont lehet, hogy találsz ott is hasznos dolgokat. Sajnos, menet közben a honlapom címe megváltozott, úgyhogy a fórumba írt saját linkjeim nem működnek, de a mostanin megtalálod a hivatkozott oldalakat. Az eredeti kérdés és a diskurzus:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..


A hivatkozott segédoldalak:

[link]


(A válaszokhoz csatolt linkekhez képest csak annyi a különbség, hogy fw helyett uw van a címben.)

2013. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!