Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Paint-ben hogy kell méretet...

Paint-ben hogy kell méretet beállítani?

Figyelt kérdés
Elállítódott a szélesség x magasság mérete, most iszonyat nagy, és nem tudom visszaállítani. Hova menjek be, hogy ezt beállítsam?
2013. jan. 21. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

win7-en bal felül a kis csíkos ikon és tulajdonságok

vagy a kép jobb alsó sarkára kattintasz amikor megváltozik a kurzor ikonja és összehúzod

2013. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Húzogasd a lap szélét, vagy használj más programot.
2013. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1.: Nem Win7-et használok.

2.: Olyan széles lett, hogy vagy 1 órába telik visszahúzni eredetibe. Más program alatt mit értesz? Remélem nem Paint.net-et, mert az egy rakás sz*r...

2013. jan. 21. 16:37
 4/13 Komplikato ***** válasza:
A Paint.net fényévekkel jobb a Paint-nál. Mondjuk kb. minden jobb nála.
2013. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pl nero photosnap, vagy adobe photoshop stb, ezeken lehet szélességet állítani.
2013. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tabaki ***** válasza:

Egy másik kérdezőnek írt javaslataim:

[link]


Azért elég muris, hogy mindjárt szärozod a jobbik programot, mert a dedós szinthez szoktál, és nem tudod felfogni. Lám, egy érv, hogy miért ne használj Paintet: Butít. Szerintem hagyd a fenébe azt a rohadt méretezést, és próbálj ki néhányat a használható rajzprogik közül is. Ha egyszer rájössz, mi a jó bennük, ígérem, a büdös életbe' nem húzod elő a Paintet még egyszer.

2013. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

xp-n:

image (kép vagy valami hasonló)

attributes (attribútomok vagy tulajdonságok, ilyesmi)

és ott a szelessége/magassága, csak írd át

2013. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem a dedós szint miatt sz*roztam le, hanem mert sehonnan nem tudom normálisan letölteni. 8 helyről töltöttem eddig le, aztán el akar előtte kezdeni telepíteni valami Microsoft net. Framework-ot, vagy mit, tölt kb 1 órát, aztán a felénél abbahagyja. És akárhány helyről töltöm le, mindenhol ugyanez a verzió van, és ugyanígy leáll. (Esetleg ha valaki egy olyan linket megosztana, ahonnan normális verziót tudok letölteni, azt megköszönném...)
2013. jan. 21. 18:44
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy a 7.-nek köszönöm!
2013. jan. 21. 18:48
 10/13 anonim ***** válasza:
a netframework-öt hagyd hogy feltegye :D az elengedhetetlen program minden gépre :D és szívesen
2013. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!