Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP Professional SP3...

Windows XP Professional SP3 op rendszernél a "PerfNet 2004" hibára mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A hibanapló tele van ezzel a hibával.

Hiba bővebben:

Nem lehet megnyitni a kiszolgáló szolgáltatást. A kiszolgáló teljesítményadatai nem lesznek visszaadva. A visszaadott hibakód a duplaszó 0 adatban van.



2013. jan. 21. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

ezer és egy oka lehet

itt van pár megoldás rá:


írd be ezt cmd-be

regsvr32 "%systemroot%\system32\mobsync.dll" /u


ha van ilyened feltéve Symantec LiveUpdate (3.0)

akkor töröld le és tedd fel a 2.5-öt


ha nincs fix ip címed akkor legyen az


nézd meg hogy automatikus indításra van-e téve és, hogy fut-e a "server" szolgáltatás services.msc-ben

(futtatásba írd be, hogy services.msc

keresd ki a listában, jobb klikk, tulajdonságok és ott már mindent megtalálsz szerintem)

2013. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A cmd - be beírtam azt amit írtál, nem symantec - et használok, hanem NOD32 - őt, ezért nincs Live Update (3.0). Kábel netem van és nem fix az IP - m, a services.msc - ben pedig egyáltalán nincs olyan szolgáltatás, hogy "server". Ha azért írja a hibát, mert nincs "server" szolgáltatás, akkor hogyan tudnám telepíteni vagy hasonló?
2013. jan. 21. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:

az a baj hogy nekem angol a windows-om, de magyarban ez a "server" talán valami "kiszolgáló" lehet


és attól, hogy olyan neted van még lehet baja a dinamikus ip-vel. egyébként sem tűnik komoly problémának ez, nem lesz semmi baj ha úgy hagyod szerintem :D

2013. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Maximalista vagyok :)
2013. jan. 21. 23:55
 5/5 anonim ***** válasza:

én is évekig így voltam ezekkel, aztán most átálltam win7-re és rá kellett jönnöm, hogy ebből soha sem lesz

nem, hogy tökéletes, de még csak normális windows sem :D

2013. jan. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!