Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen drivert telepítsek fel...

Milyen drivert telepítsek fel a hanghoz, hogy fent is maradjon?

Figyelt kérdés
Egy hónapja raktam rá a gépre a Win 7-et, és azóta nincs hang a gépemen, csak ha bekapcsolás után feltelepítem a Realtek HD Audio stb. programot, hosszabb neve van, most nem tudom pontosan. Ha utána újraindul a gép, akkor a program már nincs rajta, nem fut, fel kell telepíteni újra. Mit kéne felraknom?
2013. jan. 22. 17:31
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Telepítés közben nincs semmilyen aktív vírusírtód ugye? Csak mert simán kinyírja a drivert. Egyébként nem normális dolog és nem a driver hibája szerintem.

Próbáld meg leszedni a DriverFusion c. segédprogramot, elég az ingyenes is, azzal sikáld le a gépről az összes Realtek HD Audio drivert. Indítsd újra a rendszert, kapcsolj ki minden vírusírtót és spyware programot és most tegyél fel egy friss HD Audio drivert. Szinte hetente van új.

Ha ezután is maradnak a fenti állapotok valami nagy gebasz van a te W7 rendszereddel.


Egyébként eszközkezelőben vagy hang beállításoknál hány hangeszköz van a Realtek HD-val együtt? Amikor "eltűnik" a driver, akkor eszközkezelőben van felkiáltójel a Realtek HD mellett?

2013. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
NOD-ot használok, az mindig aktív, bár nincs aktiválva de működik. Viszont nem szokot hibát jelezni a Realtek telepítésekor. Hol van minden héten új program, honnan töltsem le? Nem tudom megnézni, hogy hány eszköz van, a hangbeállításoknál sehol nem mutatja a Realteket. Amúgy már másodjára telepítettem fel a Win 7-et és ez más egy másik, nem az ami ezelőtt volt, de a hang baj ezzek is ugyanúgy megvan.
2013. jan. 22. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!