Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Battlefiled 3 lefagy, mi...

A Battlefiled 3 lefagy, mi ennek az oka? (eredeti)

Figyelt kérdés
Haver megvette és ha elindítja akkor egy kis idő után lefagy és a hang is beakad, csak a feladatkezelővel tudja leállítani. A segítséget előre is köszönöm!

2013. jan. 22. 18:15
 1/4 kalosavo ***** válasza:
szia tedd fel a speedfan nevű progit és a hőmérsékleteket ird le alapon is meg terhelve is [link] ha minden ok akkor vegyél ki egy ramot és probáld ugy :)
2013. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alapon az egyik proci mag 49 fokos a másik 51, és szinte nem is tudott változni a hőmérséklet mert annyi időt nem tudott futni, és nem rég vett a haver 2 gigát pluszba hátha az segített volna, de semmi.
2013. jan. 23. 16:08
 3/4 kalosavo ***** válasza:
szia hőmérsékletek Gyári hűtővel 4-5MÁSODPERCALATT felugranak akár 20-30FOKOTIS főleg a videókártyákra jellemző ! viszont nekem ugyan ez volt a bajom és az egyik memoriát kivettem megoldódott valami hibája lett neki vettem ujat azóta sem történik hibajelenség battlefield 3közbe! probáld meg hogy csak az 1ik ram megy! ha ugy megy akkor meghibásodott az egyik memoria!
2013. jan. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kalosavo ***** válasza:
ha most vett ujat bele probálja meg CSAK az újjal!! :) tudom h kevéslesz neki 2gb de célnak tesztnek megfelel!!
2013. jan. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!