Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltettem a Fedora 18 Gnome...

Feltettem a Fedora 18 Gnome x86 rendszert és nem tudok vele boldogulni ki tudd ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Valami oknál fogva nem tudom telepíteni a adobe flash player és skype rendszer miért van az hogy ha terminálban próbálom a jelszavamat nem fogadja el aminek a Root jelszava 000000

Beírom a parancsot és nem tudom betáplálni a jelszót.

Előre is köszönöm a segítséget! ?



#Fedora18
2013. jan. 22. 22:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Persze köszönöm a segítségeket ! :)
2013. jan. 22. 22:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Programok telepítéséhez van grafikus interface:

System > Administration > Add/Remove Software

Itt tudod telepíteni a flash player-t és a skype-ot is (csak írd be a keresőbe).

Terminálban szerintem ne nagyon kutakodj, amíg nem vagy tisztában a fogalmakkal. Más az amikor a saját user-eddel akarsz rendszergazdai jogosultságokkal csinálni valamit és más az, amikor a Root user nevében akarsz valamit ügyködni. Ha el akarsz mélyedni a dologban, a google-lal sokkal jobban jársz, mint a gyakorikérdések.hu-val (angoltudás nemárt).

2013. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!