Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a gond hogy par napja...

TOXSICK kérdése:

Az a gond hogy par napja behalt a gepem. Felmentem netre es 2 perc utan kek halal. Ezt eljatszottam parszor nem valtozott semmi. Amugy maga a gep teljesitmenye eddig nagyon jo volt nem is tudom mi tortenhetett? Kommentben irom tovabb a tobbit

Figyelt kérdés
League of Legends, lol, hiba, problè

2013. jan. 23. 09:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ujratettem es amivel eddig jatszottam jatek LoL. Most sokkal lassaban tolt ha belepek egy jatekba ledob talcara 20 mp-enkent es elmegy a netem 2 percenkent de csak ha jatszok! Mi lehet a gond?
2013. jan. 23. 09:16
 2/11 anonim ***** válasza:
Drivereket feltetted?
2013. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen fenn annak a driverek AMD 1 gigas video kartya pontosan nemtudom milyen..4GB RAM , proci pedig quadcore AMD 2.6 ghz... Eddig full jol ment minden es nem is ertem mi tortenhetett...
2013. jan. 23. 09:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Hogy kerestél VGA drivert, ha nem tudod a típust?

Lehet, hogy hardver hiba lesz? HDD kondíciója milyen?

2013. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
CD-ről tettem meg van AMD auto driver detect! Teljesen jo kondicioban van par honapos... [link] ez a gepem van amugy..
2013. jan. 23. 09:47
 6/11 anonim ***** válasza:
HD Sentinel szerint jó a kondíció v. csak életkor alapján mondod?
2013. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
HD Sentinel szerint nemtudom... Szerinted szervizbe kene vinnem? Van ra garancia csak hat nemtudom mennyiert csinalnak meg...
2013. jan. 23. 09:58
 8/11 A kérdező kommentje:
Majd otthon leszek letoltom feltetlen.. Es ha azza nincs gond akk mi a gaz?
2013. jan. 23. 10:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor bármi más :) Sőt. Még akkor is lehet a HDD, csak sokkal kisebb valószínűséggel :D
2013. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pj0tr ***** válasza:

LOL!! Gamer !Flex! gép :D Ez minden csak nem gamer és felxelni sem flexelnék vele :D

Egyébként gari időben semmi pénzt nem kérhetnek el javításra, anyagra ha rendeltetésszerűen használtad. Tehát nem öntöttél bele kakaót (felnőtteknek sört :P) és nem rugdostad a cuccost.

Szóval fizetni csak akkor kell ha beviszed és kiderül, hogy te tetted tönkre, de akkor is csak a felmérésért kell fizetni, mert utána szólniuk kell, hogy hohó te tetted tönkre fizetned kell majd a javítást és az anyagköltséget és akkor ott eldöntheted, hogy elfogadod-e.

Persze ha elolvasod a papírt amit a bolt adott azon rajt lesz, hogy a szoftveres hibára nincs garancia! Ezért tehát fizetned kell ha ilyen jellegű a probléma és ők megoldják.

2013. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!