Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videószerkesztéshez INTEL...

Videószerkesztéshez INTEL vagy AMD?

Figyelt kérdés

INTEL I5-ős széria és AMD FX szériában gondolkodok.

-Adobe After Effects CS6

-SONY Vegas Pro

8Gb 1600MHz-s RAM-hoz kell!

2 terméket néztem eddig:

INTEL: i5-3330

AMD : AMD FX6300



2013. jan. 23. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az AMD.A vizuális dolgokban jobb.Az intel a másolásnál és a tömörítésnél jobb.
2013. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:
Hát ha a kérdés i5 vs FX-83xx lenne akkor FX, de így szerintem i5.
2013. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:
Elméletileg (mint itt már elhangzott)az AMD procik jobban a grafikus felhasználásra vannak, vagy legalábbis voltak "kihegyezve". (és a video az keményen grafikus felhasználás).Persze az is számít, mi van körülötte (más ugyebár az alaplap, esetlegesen a memória (memóriák), a grafikus kártyán (videokártyán) is sok múlik, mennyire tudnak ezek együtt dolgozni). Vigyázni kell viszont arra, hogy AMD-n belül ne a butább széria legyen! (most nem jut eszembe, melyik betű jelzi). Én korábban esküdtem az AMD-re, de egy alaplap-halál miatt cserélnem kellett, azóta nem AMD-m van, mégis jól műkszik.
2013. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!