Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megoldhatja a problémát ha...

Megoldhatja a problémát ha megveszem az eredeti Minecraftot? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Már többféle tört verziót kipróbáltam amelyek ismerőseimnek a gyengébb(!) gépeiken simán elfutottak. Nekem pedig minden esetben miután telepítettem, megpróbáltam elindítani egy ideig töltött, aztán meg semmit sem csinált. Ha megvenném az eredetit akkor az működne szerintetek vagy az se indulna el? És még ami érdekes hogy: az ismerőseimnek akiknek fut nekik kivétel nélkül Intel processzoraik vannak nekem meg AMD ez számíthat?

A gépem specifikációja:

AMD Phentom(tm) II X2 560 3.30GHz processzor

AMD Radeon HD 6700 series vidokártya

8GB RAM



2013. jan. 23. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem amd procim van még is megy.Ennek nincs köze hozzá.Javád mien frissítsd meg stb
2013. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ugyan azt raktad fel az ismidnek is és csak neked nem megy akkor a hiba a gépedben van. Valószinű eredeti játék menni fog,de nem 100%.
2013. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem és ugyanaz a verziója van fönt a gépemen a javának mint az ismerősömnek: jre7
2013. jan. 23. 17:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi az ami még számíthat?
2013. jan. 23. 17:10
 5/6 Kuszlikérdő2000 válasza:
A minecraft csak inteles gépeken fut!:-):-(
2013. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wolfenstein2000 ***** válasza:

Az utolsó válaszoló megmondta a tutit..... -.-" Nekem nem inteles, és mégis megy :P

lehet hogy baj van 1-2 dologgal, lehet h nimcs meg a videókarid legfrissebb drivere (pl. ati videókarin már teljesen más progi van, nem catalistic control center). Lehet hogy a javad szorul frissítésre, de lehet hogy csak lazán újra kéne rakni a géped, mert egyes progik nem kompatibilisak vele... Pl. Nekem is van egy progim ami gyűlöli a java programokat, ezért mindig ki kell kapcsolnom...

2013. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!