Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a farcry 3-al?

Mi történt a farcry 3-al?

Figyelt kérdés

összeszedtem a leveleket és lelőttem a 2 disznót,és mutatja a nyíl hogy merre menjek, de egy idő után kiírja hogy warning........ blablabla,és ha tovább követem a nyilat akkor MISSION FAILED


most komolyan. miért nem gondolkodnak a játék készítői,mielőtt valami idióta marhaságot beleraknak a játékba ?

semmi,de semmi értelme ennek. ha a nyíl mutat valamerre és én követem,akkor miért van mission failed ?


2013. jan. 24. 14:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Könyörgöm. Szájbarágósan mindent lépésről lépésre átvesz, erre már a tutorial résznél elakadsz? Kis figyelemmel még egy arab tevepásztor is kikövetkeztetné mi a teendő (miután megismerkedik az egér kezeléssel és beazonosítja a billentyűket). Le van írva, hogy használjad a "gyors utazást" az Amanaki faluba. Magyarított szájbarágós stílusban:

- térkép (map) megnyitása: M betű

- A sárga hátteres jobbra két fekete háromszöges ikon megkeresése, ami azt hiszem jelenleg csak egy van és Amanaki Village a neve (ez a jelölés a "gyorsutazó pont". Később lesz még pár elszórva, valamint outpost foglalás után is szerzel egy-egy új utazópontot).

- dupla kattintás az ikonon. Erre rákérdez, hogy tényleg akarod-e az utazást. Nyomj OK-t!

- A térképen ezután jelezni fogja Dennis helyzetét. Az aktuális főküldetés helyét a sárga karikában sárga pötty jelzés mutatja a térképen.


Nehéz ám, ha el se olvasol semmit és nem figyelsz semmire. Egyébként a kezelés faék egyszerűségű.

2013. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!