Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Farcy 3 vélemények?

Farcy 3 vélemények?

Figyelt kérdés

szerintem egy idióta marhaság.


már elég sokszor felidegesített,most pl.pofázik nekem amikor nézegetnem kell valami térképszerűséget,meg valami tetkót is nézegetni kell a térképen vagyis ilyen négyzetekből álló kérdőjeles izé.


és nem lehet kilápni,megvenni sem tudok semmit,és semmit sem lehet csinálni csak jobbra balra lépegetni


ocsmány undorító retek játék szerintem.


nektek mi a véleményetek róla ?


2013. jan. 24. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos bizonyos téren ez is intelligenciához van kötve..

A játék maga zseniális.

2013. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül...Én sem szeretem,most csak egy példát hozok fel,küdli...azt írja,hogy nyisd meg a térképet és teleportálj a házadhoz vagy hova,de én elkezdtem sétálni erre pár lépés után MISSIN FAILED csak azért mert sétálni akartam:) Én nem szidom mert mindenki eldönti magának hogy tetszik-e vagy sem de nekem nem.
2013. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

tényleg valóban zseniális dolog az , hogy nem lehet semmit csinálni azon kívűl hogy lépegetek jobbra,balra.


az esc-el nem tudok onnan kilépni,meg tudtam venni 2 dolgot,de azon kívűl semmi más.


vagyis szerinted az a zseniális,hogy jobbra balra lehet lépegetni a kis négyzetek között,és azon kívűl semmi.


gratulálok

2013. jan. 24. 18:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kellene IQ limit a megvételhez, vagy legalább ha azt mondod "pofázik neked" akkor figyelhetnél, mert mindent elmond. Vannak boltok ahol venni tudsz cuccokat, a térkép részeit pedig az adótornyokra való felmászással tudod megszerezni. Gondolkozni kellene nem idegeskedni.
2013. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

na igen (második hozzászóló )

ez engem is felidegesített,majd rájöttem hogy meg kell nyomni az "m"betőt,és kétszer rá kell kattintani a nyílra (kettős nyíl,jobbra mutat ) úgyis tudni fogod h miről beszélek.


de ez a mostani rész,egyszerűen hihetetlen hogy milyen ostobaságokat találnak ki


és akkor még valaki szerint a játék zseniális pfff

2013. jan. 24. 18:33
 6/17 A kérdező kommentje:

kedves,és nagyon okos 3. hozzászóló.


ott voltam hogy megöltem a 2 disznót,és megszereztem a 3 féle növényt.

majd teleportáltam,és ott volt az afróamerikai szemüveges ember.

ott volt valami térkép szerűség,de csak négyzetek voltak rajta. ott rányomtam 2 dologra,és azután semmit nem lehet csinálni.

2013. jan. 24. 18:35
 7/17 anonim ***** válasza:

Érdekes sztori,lehet vadászni, random utazgatni tisztítgatni az ellenséges állásokat,craftolás,grafika..nekem jó.

Mellesleg a többség ezzel így van.

2013. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem te egyszerűen buta vagy még hozzá.
2013. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

de mindegy is,mert lassan kezdek úgy viselkedni mint egy kocka... inkább nem foglalkozom vele.

az ostoba játékok az ostoba embereknek való,és a kockáknak

2013. jan. 24. 18:36
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a legjobb játék én személyszerint Hitman fan vagyok :)
2013. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!