Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Joli OS-t használt már valaki?...

Joli OS-t használt már valaki? Mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés
Most fedeztük fel hogy létezik egy JOli OS nevű, linux alapú oprendszer amivel állítólag nagyon gyenge régi gépekből is egész használható, működőképes masinákat lehet faragni. Van valakinek esetleg tapasztalata e téren?
2013. jan. 24. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy Ubuntura épülő disztró, aminek az a különlegessége, hogy az előre telepített programok helyett a webes megfelelőik vannak, ez álltal az alap rendszer tényleg gyors, viszont akármit akarsz csinálni, ahhoz a böngésződ kell, és nagyon kevés kivétellel a böngészős progik elég gépigényesek, persze rakhatsz rá rendes programokat is de akkor ugyan ott vagy, ahonnan indultál. Ha gyenge gépekre való Linuxot kerestek, akkor próbáljátok ki ezek közül valamelyiket: CrunchBang, Salix, Wolvix, Debian, illetve ha értettek kicsit a linuxhoz, akkor könynen faaghattok magatoknak egy kis gépigényűt pl.: Debiánból, Suseból, Archnól.
2013. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a héten kezdtem vele foglalkozni. Ami feltűnt egyből az a sebessége, illetve a hihetetlen éles kép. Pár napja használom és egyre jobban tetszik. Ha nem vagy biztos abban, hogy szeretnéd e kipróbálni töltsd le a windovs mellett futtatható verziót. Szerintem hétköznapi használatra nagyon jó egy próbát mindenképp megér. Gyors és egyszerű.
2013. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!