Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új netbookot vettem a tegnap....

Új netbookot vettem a tegnap. Win7 Starterrel, letöröltem a McAffe vírusírtót és azóta hibaüzenetet kapok, hog a system32 mappából hiányzik egy fájl. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tegnap vetted, akkor ne baszakodj, hanem telepítsd újra az egész hóbelebancot a helyreállító telepítőjével, és szórakozd le újra.
2013. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt ma már egyszer megtettem és működött is. Utána a Starter Background programot tettem fel mert hátteret szerettem volna váltani de nem váltotta le és vissza sem lehetett rakni az alapot ezért rendszer visszaállítást csináltam és megint előjött a baj. Megjegyzem először is akkor jött elő miután a gépen lévő előtelepített Mcaffe szart letöröltem.... Most tegyem újra még egyszer? Ez lesz a 3. 24 órá belül és 80ezer forintot adtunk ki érte. VICC
2013. jan. 24. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, szórakozz vele. Kitapasztalod.

Ugyanezt csináltam én is, szépen kigyilkoltam mindan fas.zságot, minden szar játékot, vírusirtót. Sokkal több helyem lett, gyorsabb is lett. Aztán kiheréltem úgy ahogy nekem tetszik, és azóta is perfektül működik. Frissítsd is fel. Írd ki CD-re a telepítőjét, ha olyan smucigok voltak, hogy nem adtak hozzá.

2013. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szkript (C:\Windows\System32\GfxCUIServiceInstall.vbs) parancsnyelv-értelmezője (VBScript) nem található. Egyébként ez a szöveg...
2013. jan. 24. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mit ír ki.
2013. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egész pontosan milyen netbookot vettél ?
2013. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Acer espire one D270 Ballon Carnival limited edition
2013. jan. 24. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!